baner-unia
 

DZIEŃ OTWARTY laudame

koronawirusW związku z zaistniałą sytuacja epidemiologiczną oraz zaostrzeniami wynikającymi z ustawy dotyczącej możliwości rozprzestrzeniania się w kontakcie bezpośrednim „koronowirusa” Oświata Powiatowa w Otwocku, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Otwockiego i pracowników Oświaty, zwraca się z prośbą, by ograniczyć wizyty do spraw pilnych, których nie można załatwić w inny sposób.
Uprzejmie prosimy o składanie dokumentów, wniosków itp. z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
Powyższe obowiązuje do dnia 27 marca 2020 r. z możliwością jego wydłużenia z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną.

plakat 2020

WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!

Osoby niezakwalifikowane do szkół w rekrutacji podstawowej składają wnioski w rekrutacji uzupełniającej od 24 lipca do 30 lipca 2019r.. Dodatkowe informacje można uzyskać w szkołach, do których uczeń będzie aplikował i Oświacie Powiatowej 22_779-29-52

Policjanci z otwockiej drogówki, w związku ze zbliżającym się okresem zwiększonych wyjazdów na „zielone szkoły”, wycieczki, a już niebawem na kolonie, zwracają się do wszystkich szkół, przedszkoli oraz innych podmiotów, które wnioskują o kontrole autokarów przed zaplanowanymi wyjazdami, aby stosowały się do zasad, dzięki którym każdą kontrolę będzie można zorganizować w taki sposób, aby z wyprzedzeniem została zaplanowana w służbie policjantów. Dzięki temu, każde zgłoszenie kontroli będzie można zrealizować w sposób jak najbardziej planowy i komfortowy. Policjanci z drogówki apelują, aby zapoznać się dokładnie z zasadami, jakie będą obowiązywać w związku ze zgłoszeniem kontroli autokaru.

Treść artykułu KPP w Otwocku